Znajdziesz mnie również :)

czwartek, 14 listopada 2019

#84 "Rysunkowy chłopak" K.N.Haner

"Rysunkowy chłopak" K.N.Haner

Wydawnictwo: Editio Red
Premiera: 16 października 2019r.
Stron: 352


"Chciałam po prostu stąd wyjechać i mieć wszystko gdzieś."


Kasia Haner to młoda polska pisarka, która za każdym razem w swoich książkach serwuje czytelnikom ogrom uczuć i emocji. Zatapiając się w jej historiach nigdy nie wiemy, czego możemy się spodziewać. I jak dla mnie to jest ogromnym plusem.

"Rysunkowy chłopak" to niezwykła opowieść pod każdym względem. Przyciąga czytelnika już delikatną okładką, obok której ciężko przejść obojętnie.

Poznajemy tu Dianę, która zatapia się w swojej depresji. Ta młoda dziewczyna nie może się pozbierać po śmierci swojego brata bliźniaka z którym była bardzo zżyta. Jest bardzo wrażliwą i delikatną osobą, utalentowaną artystką. Niestety zamknęła się w sobie i stroni od ludzi. Ma obok siebie najlepszą przyjaciółkę Lolę, która jest jej zupełnym przeciwieństwem. To dziewczyna bardzo przebojowa.
Kiedy Diana przypadkiem poznaje Rayana, w jej życiu zaczyna pojawiać się iskierka na lepsze jutro.
Tylko dlaczego ta postać jest taka tajemnicza?


"Był dla mnie jedynym wsparciem i moją jedyną nadzieją."


Fabuła w książce jest poprowadzona w ten sposób, że czytelnik przewraca kartki z ciekawością o dalsze losy bohaterów. Historia wyzwala w nas niesamowite emocje i zaskakuje z każdą przeczytaną stroną. Wielkim plusem jest tutaj pokazanie jak ciężko niektórym pogodzić się ze śmiercią bliskiej osoby. Jak ta strata odbija się na naszej psychice i jak ciężko jest stanąć na nogi. 

"Rysunkowy chłopak" to historia jakich mało. Zdecydowanie zalicza się do tych, o których szybko się nie zapomina. Wspaniale wykreowani bohaterowie i fabuła, która nie zwalnia. Wisienką na torcie jest zakończenie, które wbija w fotel. 
Jednym słowem: petarda.

Polecam.

Najnowsza recenzja

#84 "Rysunkowy chłopak" K.N.Haner

"Rysunkowy chłopak" K.N.Haner Wydawnictwo: Editio Red Premiera: 16 października 2019r. Stron: 352 "Chciałam ...

Warto przeczytać :)