Znajdziesz mnie również :)

czwartek, 29 sierpnia 2019

#77 "Czekałam na Ciebie" Magdalena Krauze

"Czekałam na Ciebie" Magdalena Krauze

Wydawnictwo Jaguar
Premiera 31 lipca 2019r.
Stron: 328


"Szczęście mnie uskrzydlało i miałam wrażenie, że stąpając, nie dotykam ziemi."


Magdalena Krauze wkroczyła na rynek wydawniczy ze swoim debiutem, którego byłam strasznie ciekawa. Należę bowiem do osób, które chętnie sięgają po nowości i każdemu autorowi daję szansę. Tutaj od początku przyciągnęła mnie delikatna okładka i ciekawy opis.
 A jakie są moje wrażenia po lekturze?


"Tak naprawdę to przecież tylko ode mnie zależy,
 czy będę się uśmiechać do wszystkich,
 czy przeciwnie,
 spuszczę głowę i będę smutno wpatrywać się w chodnikowe płyty."


Paulina, główna bohaterka, to singielka, która wiedzie sobie, jak dla niej szczęśliwe i spokojne życie. Pracuje w redakcji poczytnej gazety i otoczona wspaniałymi przyjaciółmi wierzy, że kiedyś znajdzie się dla niej odpowiedni mężczyzna, który skradnie jej serce. 
I tak, oto pewnego spokojnego dnia, wpada w redakcji na kogoś, kogo znała już w szkole. Jednak Igor, wcale jej nie poznaje, bowiem wygląd Pauli od tamtego czasu zmienił się diametralnie. 
Między głównymi bohaterami zaczyna iskrzyć, a uczucia pojawiają się niespodziewanie. Początkowe obawy znikają, jednak kiedy wydaje się już, że wszystko mają poukładane, pewne tajemnice wychodzą na jaw. 
Co takiego skrywa Igor? I jak zareaguje Paula, kiedy przeszłość wybranka serca zapuka do drzwi? 
Czy stara miłość rzeczywiście nie rdzewieje?


"Moja szansa na szczęście stała przede mną."


Powiem Wam szczerze, że autorka oczarowała mnie fabułą tej książki. Płynie niczym delikatny nurt rzeki, aż nie chce się odkładać książki na bok. Moje myśli w głowie krzyczały tylko o więcej i więcej. Dostałam tutaj to, co chciałam dostać.
Doskonale wykreowani bohaterowie. Wspaniałe dialogi, dzięki którym nie raz i nie dwa zaśmiałam się w głos. Ściągając tym samym, na siebie, dziwny wzrok swojego męża ;) 
Bardzo podobała mi się przedstawiona przyjaźń, jaka łączy Paulinę i Malwinę. Pomagają sobie wzajemnie i wspierają się bezinteresownie. Wszystko jest takie, jakie powinno być. "Czekałam na Ciebie" to wspaniała i ciepła opowieść o przyjaźni i niespodziewanej miłości. O tym, że mimo, iż czasem wydaje się, że wszystko mamy poukładane, to los bywa przewrotny i zsyła na nas niespodzianki, których nawet się nie spodziewamy. Książka wciąga już od pierwszych stron i zachwyca swoją treścią. Pani Magdaleno czekam na dalszy ciąg przygód bohaterów, bowiem skradli  moje serce, a samo zakończenie wywołało u mnie ogromne WOW. I z czystym sumieniem mówię, że CHCĘ WIĘCEJ!

Polecam!


Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Jaguar.


Najnowsza recenzja

#77 "Czekałam na Ciebie" Magdalena Krauze

"Czekałam na Ciebie" Magdalena Krauze Wydawnictwo Jaguar Premiera 31 lipca 2019r. Stron: 328 " Szczęście mni...

Warto przeczytać :)